Son Haberler

Otomatik Vites Kayıt...
Yeni yönetmeliğe göre isteyen adaylar otomatik vitesli
Devamı
E-Sınav kayıtlarımız...
Ehliyet almak için sınavlarda “elektronik sınav” (e-sınav)
Devamı
( Bilgi ) Motosiklet Eğitim Vi...
Motosiklet Eğitim Videoları
Devamı

Kursumuz

Kursumuz 1999 yılında açılmış ve daha iyi hizmet verebilmek için şuan faaliyet gösterdiğimiz Körfez Center AVM'nin 200 mt batısında bulunan yeni binamıza taşınmıştır. 

Kursumuzda; A1,A2,B,B-Otomatik,C,CE veD sınıfı sürücü belgesi eğitimi verilmektedir. 27 kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman kadromuz tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaca yönelik hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranı yakalayan kursumuz, adaylara en son teknolojik imkânlar ile eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ‘de ilke edinen kursumuz, klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. 

Kocaeli Körfez Sürücü Kursu, bireylerin trafikteki davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimsemiş sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyon edinmiştir. Güvenli araçlar ile akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince, sürücü adaylarımızın trafiğe çıkabilecek bilgi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu, sizinde bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.